Karikues me 10 dhe 8 porta USB | Adaptor karikimi

990 L1,200 L

 • Shkalla e transferimit të USB 2.0 deri në 480 Mbps
 • Përputhshmëria: win98se / me / 2000 / xp / vista / Mac os 8.6 / Mac Os X / Windows 7, 8 dhe 10
 • Përmasat: 98x53x22 mm
10 porta Usb8 porta Usb
Pastro
KODI: karikues-me-10-porta Kategori: ,

KARIKUES ME 10 DHE 8 PORTA USB

Karikues me 10 dhe 8 porta Usb 2.o. Karikuesi qendror eshte ideal per karikimin e shume pajisjeve ne te njejten kohe.

Me këtë adaptor multi me 10 porta USB mund të lidhni deri në 10 pajisje, në të njëjtën kohë, pa pasur nevojë t’i shkëputni ato sa herë që keni nevojë për një portë.

ADAPTOR QENDROR ME USB 2.0P 16030 karikues me 10 porta

Ndryshe nga shpërndarësit normalë të USB-së, përveç që mund të përdoret dhe furnizohet me energji përmes portës USB, është gjithashtu e pajisur me një hyrje për furnizimin me energji të pavarur, kështu që mund të mundësohet si me një furnizim të jashtëm të energjisë ashtu edhe me portë USB .

SPECIFIKAT:
 • E pajisur me ndërprerës ON / OFF.
 • Hyrja: USB 5V / 1A.
 • Dalja: 10 * USB 2.0.
 • Materiali: ABS.
 • Gjatësia e kabllit: 100cm.
 • Porta USB hub (10) 2.0 / 1.1.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Dimensionet

10 porta Usb, 8 porta Usb

Be the first to review “Karikues me 10 dhe 8 porta USB | Adaptor karikimi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Karikues me 10 dhe 8 porta USB | Adaptor karikimi

990 L1,200 L

Shto ne Shporte