Karikues makine Hoco | Wifi Transmetter | Car charger

1,990 L

Ka stok

Specifikat
Marka: Hoco
Modeli: E45
Dalja: USB1/ 2.5V-2.4A
Frekuenca: 87.5-108mHz
Dy porta USB
Dizajn elegant
KODI: hoco-wireless-transmitter-e45 Kategori: ,

Hoco E 45 | Wifi Transmetter | Car charger

Karikues  makine Hoco | Wifi Transmetter | Car charger

Karikoni pajisjet tuaja ne cdo kohe ne makine. Jo vetem nje pajsije por dy pajisje njekohesisht. Pergjigjuni lehtesisht ne telefonatat e rendesishme dhe kur jeni duke udhetuar.
Specifikat
Marka: Hoco
Modeli: E45
Dalja: USB1/ 2.5V-2.4A
Frekuenca: 87.5-108mHz

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Karikues

Be the first to review “Karikues makine Hoco | Wifi Transmetter | Car charger”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Karikues ne makine Hoco | Wifi Transmetter | Car charger

Karikues makine Hoco | Wifi Transmetter | Car charger