Karikues iphone XO – Travel Charger USB

1,190 L

Ka stok

Specifikat | Karikues Telefoni XO | Travel USB Charger 

Material: ABS rezistent
Tensioni: 5V/ 2.1A
Ngjyra: E bardhe
Lightning/ micro/ type c
KODI: H-XO-L37 Kategori: ,

KARIKUES TELEFONI XO – TRAVEL CHARGER USB

Karikues iPhone XO L37 – Travel Charger

Cilesia e karikuesit tuaj ndikon ne jetegjatesine e telefonit, gjithashtu dhe menyra e perdorimit te tij.

Specifikat

Material: ABS rezistent
Tensioni: 5V/ 2.1A
Ngjyra: E bardhe
Lightning/ micro/ type c


Dyqan Taxi | Qendra juaj Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Karikues

Be the first to review “Karikues iphone XO – Travel Charger USB”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Karikues iphone XO

Karikues iphone XO - Travel Charger USB