Karikues inteligjent me 8 porta Usb Sunshine

3,290 L

Ka stok

KODI: H-987696 Kategori: ,

KARIKUES INTELIGJENT ME 8 PORTA USB

Karikues inteligjent per karikim wireless por gjithashtu edhe me fishe i pajisur me 8 porta Usb.

Mund te perdoret per telefona celulare, tableta, pad, mp4, psp, gps, pajisje Bluetooth etj.

Dizajni kompakt dhe i lehte e ben ate shume praktik per perdorim te perditshem apo per ta marre me vete kur ju nevojitet.

Specifika:

  • Nderfaqja USB
  • Tensioni i daljes 5v
  • Tensioni i hyrjes AC100V-240V
  • Frekuenca 50-60Hz
  • Tete porta usb
  • Rryma e daljes DC 5V 8A max

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Wireless Charger

Ngjyra

Be the first to review “Karikues inteligjent me 8 porta Usb Sunshine”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

wireless charger 8 usb ports shitje online ne dyqan taxi

Karikues inteligjent me 8 porta Usb Sunshine