Kapese per qeset | Korea Type Mini Sealing

890 L

Ka stok

  • Bene te mundur izolimin perfekt.
  • Perbere prej plastikes ABS cilesore dhe pa toksine.
  • Pershtatet me cdo material te qeseve.
  • Shume praktike ne perdorim.
  • Ngjyre e bardhe kombinuar me rozen.
KODI: Kapese qesesh korea type mini sealing KATEGORIA:

MAKINE PER KAPJEN E QESEVE

KAPESE PER QESET E PRODUKTEVE USHQIMORE – KOREA TYPE MINI SEALING

Ju sigurisht qe doni qe te ruani ushqimet tuaja qe ato mos te shkojne dem apo kur beni udhetime te ndryshme ju pelqen qe ushqimin ta merrni nga kuzhina juaj sepse i dini me mire preferencat e gatimit per familjaret tuaj. Por edhe per ta ruajtur ate ne frigorifer, sigurisht qe ushqimet per te ruajtur freskine edhe vlerat e tyre ushqyese, ju i vendosni ne qese.

KAPESE PER QESET E PRODUKTEVE USHQIMORE

Per mbylljen e ketyre qeseve dhe per t’i mbajtur ne gjendjen e tyre sikur sapo gatuhen produktet ushqimore ju vjen ne ndihme kapesja Korea Type Mini Sealing. Kjo kapese ka si funksion te saj te siguroje izolimin e plote te ushqimeve tuaja te vendosura ne qese.

kapese letrash qese produkt online dyqan taxiAjo eshte shume praktike dhe shume e lehte ne perdorim.

Mjafton ta vendosni ne vendin ku deshironi te kapni qesen dhe pastaj te ushtroni presion per ta mbyllur dhe cdo gje ka perfunduar.

Kapesja eshte ideaur per cdo qese platike, canta pazari, qese letre etj.

Punon me dy bateri te rikarikueshme te tipit AA.

Makina per kapjen e qeseve eshte e perbere prej materialit te plastikes ABS shume cilesore dhe i qendrueshem.

Fale kesaj kapese ju do te keni mundesi te izoloni cdo ushqim tuajin per ta mbrojtur ate nga myku.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kapese

Ngjyra

Be the first to review “Kapese per qeset | Korea Type Mini Sealing”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kapese letrash qese produkt online dyqan taxi

Kapese per qeset | Korea Type Mini Sealing