Kapese per carcafet dhe jorganet

590 L

Ka stok

100% markë e re dhe me cilësi të lartë
2. materiali: plastikë
3. ngjyra: rozë, vjollcë, e bardhë, jeshile
4. Madhësia: siç tregohet
Paketa përfshin: 6 copë / set

KODI: i-2012012 Kategori: ,

KAPESE PER CARCAFET DHE JORGANET

Kapni carcafet pa gjilpëra, mund ta mbajnë fort jorganin, duke ju dhënë juve dhe foshnjës tuaj një ndjenjë sigurie të plotë.

Elasticiteti fleksibël mund të arrijë 180 gradë. Konsiderohet të jetë më e qëndrueshme, zona e kontaktit është e vogël dhe problemi i presionit të gjumit zvogëlohet.

Eshte i përshtatshëm për jorganët e dimrit, carcafet batanijet etj. Pavarësisht se sa i trashë është jorgani.

Lehtë për të mbajtur dhe rregulluar. Jorgani nuk zhvendoset për të parandaluar çarçafët dhe mbulesat nga ngatërrimi, duke e bërë kujdesin më të lehtë.

Cilësi e mirë, shumë e dobishme për dhomën tuaj të gjumit.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Kapese per carcafet dhe jorganet”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kapese per carcafet dhe jorganet