Kapese inoksi per sallaten – Rosmarino Stainless Steal Tool

390 L

Ka stok

20162

KODI: 3830073441304 Kategori: , , ETIKETIMI:

KAPESE PER SALLATEN – ROSMARIONO

Kapese inoksi per sallaten – Rosmarino Kitchen Tool

  • Kapese Ushqimi e domosdoshme ne kuzhinen tuaj
  • Ndertuar nga material çeliku inox dhe silikoni me cilësi të lartë edhe rezistente ndaj nxehtesise keshtu qe ju mund te kapni cdo lloj ushqimi edhe ato te ngrohta
  • Me dizanj qe pershtatet ne menyre te rehatshme ne doren tuaj

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kapese

Ngjyra

Be the first to review “Kapese inoksi per sallaten – Rosmarino Stainless Steal Tool”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kapese inoksi per sallaten - Rosmarino Stainless Steal Tool