Kapele mbrojtese dushi per femije

790 L

Ka stok

  • Material i bute EVA
  • Permasat: 33 x 27 cm
  • Perimetri i kokes: 35-50 (cm)
  • Mosha: 0-9 vjec
KODI: g233323575 KATEGORIA:

KAPELE DUSHI PER FEMIJE

Kapele mbrojtese dushi per femije e cila ndalon renien ne syte dhe fytyren e te vegjelve te ujit dhe shampos.

Bere nga material plastik EVA miqesore me mjedisin, jo toksik, i bute dhe i lehte per tu mbajtur, nuk krijon bezidsje apo acarim te lekures.

Permasat e rregullueshme: kapelja per femije ka 4 kopsa te rregullueshme, qe mund ti rregulloni madhesine sipas perimetrit te kokes se foshnjes tuaj. I pershtatshem per vajza, djem, bebe, te vegjel dhe femije.

Me dizajn te forte, eshte i riperdorshem dhe nuk deformohet pas veshjes. E lehte, e rehatshme dhe mjaft elastike per femijet.

Multifunksionale: do te mbroje syte dhe veshet e femijeve nga uji gjate larjes, do te mbaje qimet larg fytyres gjate preres se flokeve etj.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Kapele

Main Menu

kapele dushi per femije ne dyqan taxi

Kapele mbrojtese dushi per femije