Kapak ushqimesh per mikrovale

490 L

Ka stok

  • Kapak ushqimi per mikrovale
  • Material rezistent ndaj nxehtesise
  • Diametri: 25 cm
  • Shoqerohet me doreze kapese
KODI: i2371448 Kategori: ,

KAPAK PER MIKROVALE

Kapak mbrojtes ushqimesh per mikrovale e lehte per t’u kapur, kunder sperkatjes.

Me kete kapak per ushqimet mund ta perdorni mikrovalen pa patur friken mos shperndahet ushqimi duke e ndotur mikrovalen.

Jo vetem kaq por do te mbroje edhe ushqimin nga nxehtesia.

Specifika:

  • Material rezistent ndaj nxehtesise
  • Diametri: 25 cm
  • Shoqerohet me doreze portokalli per ta patur sa me praktike ne perdorim

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Kapak

Main Menu

kapak ushqimi per mikrovale ne dyqan taxi

Kapak ushqimesh per mikrovale