Kamera sigurie Xiaovv Q12

3,490 L

Ka stok

  • Kamera sigurie Xiaovv.
  • Cilesia e imaxhit 2K.
  • Këndi i shikimit: 110º.
  • Me rreza infra te kuqe.
  • Merrni njofime permes aplikacionit ne rast se dikush futet ne ambientin ku eshte vendosur kamera.
KODI: i22675990 Kategori: , ,

Kamera sigurie per ambiente te brendeshme

Kamera e sigurise Xiaovv eshte nje nga kamerat me te fundit te teknologjise.

E afte per te siguruar kontroll te plote brenda shtepise ose zyres suaj.

Tashme do te ndiheni me te sigurt , ka nje dizajn te vecante qe i ngjane koteleve.

Ka nje rezolucion te larte deri ne 2K dhe me nje rrotullim 360 grade.

Nese deshironi ju mund te ruani dhe privatesine tuaj pasi ka nje mbulese ne menyre qe imazhi te mos te shihet.

Xiaovv Q12 vezhgon dhe gjate nates

Kamera vezhgon gjithe diten por dhe gjate nates fal rrezeve infra te kuqe.

Pervec kesaj gjithashtu do te njoftoheni ne telefonin tuaj per levizjet qe mund te ndodhin gjate nates , nese ne dhome po kalon dikush apo po leviz dicka humane.

Njoftimet vije direkt ne telefonin tuaj me ane te nje mesazhi .

Lidhja realizohet me wifi dhe lidhet drejtperdrejte me telefonin tuaj.

Specifikat

Marka: Xiaovv

Modeli: Q12 Kitten Camera

Kamera e sigurisë:

Rezolucioni: 3 MPx

Cilësia e imazhit: 2K HD

Këndi i shikimit: 110º

Kapaciteti i rrotullimit: 355º (horizontal)/72º (vertikal)

Vizioni i Natës

Video: Formati i kodimit: H.265

Zbulimi i lëvizjes me AI (njerëzit)

Alarmet e njoftimeve : APP Xiaovv

Lidhje: WiFi 2.4 Ghz

Komunikimi i dyanshëm

Ruani imazhet në cloud ose në një kartë SD (deri në 128 GB)

Modaliteti privat (kopertina)

Furnizimi me energji elektrike: USB Lloji C

Përmasat: 109 x 77 x 77 mm

Pesha: 170 g

Porosit tani Produkte Online në Shqipëri |  Dyqan Taxi

Dergesa brenda dites ne Tirane

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Kamera sigurie Xiaovv Q12”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kamera xiaovv q12

Kamera sigurie Xiaovv Q12