Kamera sigurie Xiaovv PTZ Dome Camera

3,990 L

Ka stok

  • Kamera sigurie.
  • Rezolucion 1080p.
  • Distance shikimi 15m.
  • Me audio dhe mikrofon te integruar.
  • Kend veshtrimi horizontal 355 grade.

Kamera Xiaovv PTZ Dome

Kamera siguria Xiaomi me rezolucioni 1080p, 2 megapikselë, madje edhe drita e prapme lejon që fotografia të ruajë më shumë detaje. Monitorim -360° dhe distancë shikimi 15m

Zbulimi inteligjent dhe shtytja e alarmit të aplikacionit.

Kur ndodh një situatë jonormale, një mesazh alarmi do të dërgohet në celularin tuaj, sigurohuni që të prisni gjëra të këqija sa më shpejt të jetë e mundur.

Mund ta vendosni ne ambiente te brendeshme dhe te jashteme mjaton qe te mos e lage shiu dhe te jete nen nje strehe.

Specifikat

Marka: XIAOVV
Modeli i produktit: Q1
Struktura e sistemit: sistemi i integruar Linux, struktura e çipit ARM
Çipi: AK3918E
Lente: 3.6 mm
Fusha e shikimit: 110°
Këndi i shikimit: drejtimi horizontal: 355°
Drejtimi vertikal: 75°
Pozicionet e paracaktuara: 6
Ndriçimi minimal: 0.01 Lux
Standardi i kompresimit të videos: H.265/20FPS
Grila elektronike: automatike
Dinamika e gjerë dixhitale: mbështetje
Reduktimi i zhurmës: 2D, 3D
Drita infra të kuqe: 4 drita infra të kuqe
Fuqia hyrëse: 5V / 1A
Këndi i lenteve: 355 gradë
Rezolucioni: 2 milion
Rrjeti: Transmetimi me valë Wi-Fi
Shikimi i natës: ndërrimi automatik i filtrave të dyfishtë, 5-10 metra (ndryshe në varësi të mjedisit)
Audio: mikrofoni dhe altoparlanti i integruar gjithëdrejtues për reduktimin e zhurmës, mbështet transmetimin e dyanshëm të audios në kohë reale
Alarmi: ①Zbulimi i lëvizjes, mbështetja e shtytjes së figurës
②Inteligjenca artificiale, zbulimi i sulmeve të personelit (opsionale)
Mënyra e ruajtjes: Karta MicroSD (deri në 128 g) dhe ruajtja në renë kompjuterike/disku në re (opsionale)
ONVIF: mbështetje
Lagështia e funksionimit: 95% RH
Temperatura e funksionimit: – 10 ° deri + 50 °
Madhësia e produktit: 112mm x 106mm

Blerje online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Kamera sigurie Xiaovv PTZ Dome Camera”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kamera sigurie XIAOVV

Kamera sigurie Xiaovv PTZ Dome Camera