Kamera sigurie me panel diellor 4G PTZ

18,900 L

Ka stok

  • Kamera me panel diellor.
  • Per ambiente te jashteme.
  • Nuk ka nevoje per wifi dhe energji elektrike.
  • Mund te degjoni dhe flisni.
  • Fuqia e baterise diellore: 8 W

Siguroni ambientin tuaj me kamerat PTZ

Kamera sigurie  diellore 4G me cilesi te larte , me rrotullim dhe rezolucion 3MPIX.

Avantazhet e kamerave diellore 4G eshte sepse nuk kerkojne WIFI ( ose internet me kabllo )

Nuk ka kufizime ne instalim , mund ta instaloni kudo, e vetmja gje qe kerkohet eshte sinjali i nje celulari 4G.

Nuk kerkon as energji elektrike , e gjitha mundesohet vetem nga nje panel diellor qe gjendet ne pjesen e siperme te kameres.

Distanca juaj nuk perben asnje problem , sado larg te ndodheni ju serisht do te shihni se cfare ndodh ne ambientet tuaja. Gjithcka qe ju nevoitet eshte te vendosni nje karte SIM 4G ( pa limit ) , karta mund te jete i cdo operatori telefonik.

Modeli i kameres eshte menduar per ambiente te jashteme dhe eshte e siguruar dhe e mbrojtur nga te gjitha kushtet atmosferike.

Karakeristika

Mund te komunikoni me audio nga te dyja anet , pervec transmetimit LIVE , ju mund te flisni dhe te degjoni gjithcka.

Shikimi mund te behet me nje celular , nuk ka kufi ne diapazon.

Mbeshtet karten mikro SD nga 8GB -64GB.

Ne momentin qe dikush kalon para kameres , automatikisht kjo e fundit ndez driten.

Per te perdorur kameren mjafton te shkarkoni aplikacionin i cili eshte falas ne APP STORE ose PLAY STORE.

Specifika

Sensori: 1/2 ″ Sensori i imazhit

Formati i kompresimit: H.264 + / H.265

Pixel: 1920 x 1080 2 MP

Modaliteti i zbulimit: Zbulimi me sensore te dyfishte PIR + radar

Kendi i zbulimit: 120 °

Metoda e alarmit: Konfirmimi i sensorit te dyfishte dergon mesazhin e alarmit ne telefonin celular.

Kendi i gjimbave: Horizontal 355 ° Vertikal 120 °

Shpejtesia e rrotullimit: 55°/sek horizontal 40 °/sek vertikal

Shikim nate me ngjyra të plota: Ndriçim 0.00001LUX

Drita infra te kuqe: Distanca LED infra të kuqe 164 kembe

Drita e bardhe: Distanca LED e bardhe 164 ft

Altoparlanti i integruar: 3 W

Mikrofoni i integruar: Gama e monitorimit 10M

Gjatesia fokale: 3.6 mm

Kendi i shikimit: 120 °

Ruajtja ne renë kompjuterike: ruajtja ne rene kompjuterike (regjistrimi i alarmit)

Hapesira ruajtese lokale: karte TF deri në 128 G (Karta nuk eshte e perfshire)

Menyra e furnizimit me energji elektrike: Solar + bateri (Përfshi 6 copë bateri)

Fuqia e baterise diellore: 8 W

Fuqia e punes: 4 W

Fuqia e gatishmerise: 0,003 W

Ambienti i punes: Brenda/jashtë

I papershkueshem nga uji: IP66

Temperatura e funksionimit: -30 ° ~ + 60 °

Lageshtia e punes: 0% ~ 90% RH

 

Porosit tani Produkte Online në Shqipëri |  Dyqan Taxi

Dergesa brenda dites ne Tirane

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Be the first to review “Kamera sigurie me panel diellor 4G PTZ”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kamera sigurie me panel diellor 4G PTZ