Kamera makine N7 | 3 Camera DVR | Bli online

4,490 L6,800 L

 • Video te qarta
 • Regjistrimi i plote
 • Mikrofon
 • LCD screen
 • HD Kamera me Video Format : AVI
 • Bateria: e integruar (rreth 300-450 mAh)
 •  Suporton kartën 8GB 16 GB 64 GB

 

Pastro

KAMERA MAKINE DVR ME 3 CAMERA 

Kamera makine N7 eshte nje regjistrues audio video universal | 3 Camera DVR system | Bli online ne Dyqan Taxi

Syri juaj i trete gjate udhetimeve me makine . Video e cilesise se lart gjithashtu dhe audio. Eshte nje pajisje e cila ka madhesi te vogel, dizajn unik dhe pershtatet lehte me makinen tuaj.

Siguria e makines suaj tani nuk do jete me nje problem . Me kete kamera N7 makina juaj do te jete e mbikqyrur gjate gjithe kohes dhe e sigurte. Kamera para, pas dhe brenda makines. Ruan privatesine tuaj. Kamera e cila arrin te regjistroje video te qarta duke ju ofruar me teper siguri.

REGJISTRUES DVR PER MAKINE ME EKRAN

 • Kamera per regjistrim ne Makine DyqanTaxiKamera Sigurie 504  | Karakteristikat
 • Video te qarta
 • Regjistrimi i plote
 • Mikrofon
 • LCD screen
 • HD Kamera me Video Format : AVI
 • Madhësia e ekranit: Ekran IPS 4.0 inç

Aksesore per makina online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kamera

VARIANTI

VETEM KAMERA MAKINE N7, PLUS KARTE 8GB, PLUS KARTE 16GB, PLUS KARTE 64 GB

Be the first to review “Kamera makine N7 | 3 Camera DVR | Bli online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kamera per makine n7 3 kamera camera dyqan taxi online porosi blerje

Kamera makine N7 | 3 Camera DVR | Bli online

4,490 L6,800 L

Shto ne Shporte