Kamera full HD 1080p | Web Cam

2,200 L

Ka stok

 • Kamera full HD 1080p.
 • Projektuar për laptop dhe desktop.
 • Formati i videos: AVI
 • Lente: Lente qelqi me cilësi të lartë
KODI: web-cam-full-hd Kategori: ,

KAMERA FULL HD 1080P

Kamera full HD 1080p me cilësi e lartë me pamje të mire.Definicion i lartë me 1080P dhe imazhe me ngjyra te cilesise se larte.Me kend te rregullueshem 30 gradë të rrotullueshme, mund ta rregulloni këndin ashtu si dëshironi.Lente optike e importuar, saktësi e lartë dhe pa imazhe të shtrembëruar apo te ndryshuara.

WEB CAM FULL HD 1080P

Mikrofoni i integruar i zvogëlimit të zhurmës i bën thirrjet tuaja zanore më të qarta dhe me me kualitet.Projektuar për laptop dhe desktop.
Eshte e pajtueshme me USB2.0.Bilanci automatik i të bardhës dhe korrigjimi automatik i ngjyrës.Mbështet Windows 2000 / XP / win7 / win8 / win10 Vista 32bit! E pajtueshme me programe të ndryshme për takime me video, dmth., Netmeeting dhe punon mirë me MSN, Yahoo dhe Skype, etj.

Specifikimet:web cam full hd bli online dyqan taxi
 • Ngjyra: E zezë
 • Sensori i imazhit: CMOS
 • Ndërfaqja USB: USB2.0
 • Hapja: F2.2
 • Tensioni: DC5V 1A
 • Formati i videos: AVI
 • Lente: Lente qelqi me cilësi të lartë
 • Përcaktim i lartë: 1080P / 720P
 • Rezolucioni dinamik: 1920 * 1080P / 1280 * 720P
 • Korniza: 30 fps.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Kamera full HD 1080p | Web Cam”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kamera Full HD 1080p bli online dyqan taxi

Kamera full HD 1080p | Web Cam