Kamer dixhitale | Webcam HD C400

1,200 L

Ka stok

KODI: Kamer dixhitale HD C400 Kategori: ,

KAMER DIXHITALE HD C400

Kamer webi për kompjuter me nje kembe fleksibel.

Ofron video me definicion të lartë dhe audio të qartë për thirrjen video.

Lente optike qelqi speciale me qartësi dhe precizion te larte.

Suporton komunikimin deri në 480p video.

Mikrofoni dixhital i integruar ju lejon të dëgjoni qartë zërin tuaj deri në 10 metra larg.

Fokusi manual, ekuilibri automatik i të bardhës, rregullimi automatik i ngjyrës, per te sjelle cilesine maksimale tek ju dhe personat ne bisede.

Kembe mbajtese fleksibel  qe ju lejon të rregulloni lirshëm këndin e pjerrësisë.


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha0.1 kg
Be the first to review “Kamer dixhitale | Webcam HD C400”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

webcam high precision online shop dyqan taxi

Kamer dixhitale | Webcam HD C400