Kabell te dhenash Baseus USB-C to USB-C

1,400 L

Ka stok

KODI: Baseus data cable KATEGORIA:

KABELL TE DHENASH BASEUS USB C

Kabell male to male Usb C per trasferimin e shpejte te te dhenave.

Kablli është gjithashtu i përshtatshëm për karikimin e shpejtë të pajisjeve të përputhshme.

Kjo fishe praktike dy funksionale , do tju mundesoje që ju te  transferoni të dhëna dhe te karikoni baterinë e pajisjeve tuaja deri në 5 A.

Karakteristika

  • Transferimi dhe karikimi i të dhënave në të njëjtën kohë
  • Lidhje  USB-C male
  • Gjatësia e kabllit të të dhënave: 1.5m

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Kabell te dhenash Baseus USB-C to USB-C”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fishe baseus online dyqan taxi

Kabell te dhenash Baseus USB-C to USB-C