Kabell DVI ne DVI | Dual Link Cable

690 L

Ka stok

Projektuar dhe ndertuar per qendrueshmeri maksimale, kjo kabllo video dixhitale me cilesi te larte suporton rezolucionet deri ne 2560×1600 dhe ritmet e transmetimit deri ne 9.9 Gbit/sek.

KODI: I-72121232 Kategori: ,

KABELL DVI NE DVI | DUAL LINK CABLE

Kabell DVI ne DVI qe siguron nje nderfaqe video me kualitet te larte te pershtatshem per pajisjet e ekranit dhe ato shtese.

Kablli  DVI-D Dual Link permban dy lidhje DVI (25-pin) dhe siguron lidhje te qendrueshme dixhitale midis kompjuterit tuaj desktop ose laptop dhe nje monitori ose projektori DVI-D.

Ky kabell ploteson standardet e DDWG dhe Digital Visual Interface (DVI), duke garantuar performance te jashtezakonshme me te gjitha ekranet dixhitale.

Fisha siguron transmetim dixhital me shpejtesi te larte deri në 9.9Gbps.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Fisha

Be the first to review “Kabell DVI ne DVI | Dual Link Cable”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fishe dvi ne dvi blerje online ne dyqan taxi

Kabell DVI ne DVI | Dual Link Cable