Jorgan Royal Sleep Diana

5,490 L

Ka stok

18754

KODI: 3830063059984 Kategori: , ETIKETIMI:

Jorgan Royal Sleep Diana

Jorgan Royal Sleep Diana

  • Ideal per tu perdorur gjate gjithe stineve te vitit
  • Mbulese pambuku 100 % me mbushje mendafshi e cila do ju perkedhel me komoditetin dhe luksin qe ofron.
  •  I pershtatshem per personat me lekure problematike.
  • Dimensione: 140 x 200 cm.
  • Kodi: VP0165

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

jorgan

Be the first to review “Jorgan Royal Sleep Diana”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Jorgan Royal Sleep Diana