Jorgan Lavender Mikrofiber 200×200 | Bli Online

3,690 L

Ka stok

17279

KODI: 3830055835572 Kategori: , ETIKETIMI:

Jorgan Lavender 200x 200

Jorgan Lavender Mikrofiber

  • Ideal per ta perdorur gjate gjithe vitit ne cdo stine te tij.
  • Material 100 % mikrofiber i bute dhe i rehatshem.
  • Aroma qetësuese e livandos rrit cilësinë e gjumit, kështu që është e përshtatshme për këdo që ka probleme me pagjumësinë dhe rraskapitjen.
  • Mund ta lani lehtesisht ne lavatrice ne 60 ° C.
  • E përshtatshme për këdo me lëkurë të ndjeshme, alergji dhe astmatikë.
  • Dimensionet: 200 x 200 cm.
  • Kodi: VP0030

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

jorgan

Be the first to review “Jorgan Lavender Mikrofiber 200×200 | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Jorgan Lavender Mikrofiber 200x200 | Bli Online