Jorgan Bamboo , 100% material pambuk,BLI ONLINE

4,990 L

Ka stok

17628

KODI: 3830058880555 Kategori: , ETIKETIMI:

JORGAN BAMBOO

Jorgan Bamboo me material pambuku natyror

  • I pershtatshem per muajt e ftohte te vjeshtes dhe dimrit.
  • Material 100 % pambuk me fibra bambuje qe mundesojne thithjen e e jashtëzakonshme të lagështirës duke ofruar rehati për ata që djersiten shumë gjatë gjumit.
  • Teper miqesor c’ka e ben te pershtatshem per personat me lekure te ndjeshme.
  • Pjesa e mikrofibrave e bën jorganin luksoz, vëllimor dhe jashtëzakonisht të butë ne prekje.
  • Mund te lahet lehtesisht ne lavarice.
  • Dimensione: 200 x 200 cm.
  • Kodi: VP0541.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

jorgan

Be the first to review “Jorgan Bamboo , 100% material pambuk,BLI ONLINE”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Jorgan Bamboo , 100% material pambuk,BLI ONLINE