Jorgan Aloe Vera ClimaFill – Blerje online

2,890 L

Ka stok

17443

KODI: 3830055836319 Kategori: , ETIKETIMI:

JORGAN ALOE VERA CLIMAFILL

Jorgan Aloe Vera

  • Ideal per ta perdorur gjate gjithe vitit ne cdo stine te tij.
  • Material 100 % mikrofiber i bute dhe i rehatshem i cilit ju mban ngrohte ne dimer dhe fresket ne vere
  • Aroma qetësuese e aloe veres me veti antibakteriale dhe anti-stretuese e cila rrit cilësinë e gjumit.
  • Aminoacidet e saj qetësojnë në mënyrë efektive lëkurën e prirur ndaj alergjisë dhe i japin asaj një ndjenjë të butë.
  • Mund ta lani lehtesisht ne lavatrice ne 60 ° C
  • Dimensionet: 140 x 200 cm.
  • Kodi: VP0544

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

jorgan

Be the first to review “Jorgan Aloe Vera ClimaFill – Blerje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Jorgan Aloe Vera ClimaFill - Blerje online