Jastëk Victoria Low

2,390 L

Ka stok

18605

KODI: 3830063056167 Kategori: , ETIKETIMI:

Jastëk Victoria Low

Jastek Victoria

  • Eshtë bërë nga 100% materiale natyrale.
  • Pambuku dhe mëndafshi prestigjoz.
  • I përshtatshëm kedo qe flen në bark dhe kanë shpatulla të ngushta.
  • Jastëku do të sigurojë mbështetje optimale për qafën dhe kokën.
  • I ulet me dimensione: 50 × 70 cm.
  • Kodi: VP0129.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Jastek

Be the first to review “Jastëk Victoria Low”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu