Jastek per Divane – Kende – Beatrice Pillow Covers for Couch

590 L

Ka stok

20274

KODI: 3830073443834 KATEGORIA: ETIKETIMI:

JASTEK I KUQ DEKORATIV – BEATRICE

Jastek per Divane – Kende – Beatrice Pillow Covers for Couch

  • I perbere nga material mikrofibër cilësor ne ngjyre te kuqe
  • Gërshetim luksoz dhe butësi e jashtëzakonshme
  • Elegance për çdo cep të shtëpisë tuaj
  • Lahet ne lavatrice në 30°C
  • Dimensionet: 40 x 40 cm
  • Ngjyra: E kuqe
  • Kodi: VP0819

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Jastek

Be the first to review “Jastek per Divane – Kende – Beatrice Pillow Covers for Couch”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Jastek per Divane - Kende - Beatrice Pillow Covers for Couch