Jastek Memo Dream

2,490 L

Ka stok

18050

KODI: 3830058887417 Kategori: , ETIKETIMI:

Jastek Memo Dream

Jastek Memo Dream

  • Forma anatomike e ben te përshtatshme per cdo pozicion gjumi, kombinon përfitimet dhe tiparet e jastëkëve klasikë me latex.
  • Përshtatet në mënyrë të përkryer me formën dhe presionin e trupit, mbështet në mënyrë të përkryer qafën dhe shpinë, dhe lehtëson trupin ndërsa fle.
  • Mundeson qendrimin perfekt dhe te duhur te trupit.
  • Struktura e veçantë me vrima siguron ajrosjen e duhur duke parandaluar lageshtine dhe djersitjen.
  • Mbulese e cila hiqet dhe lahet ne 40 grade.
  • Dimensione: 32 x 52 cm.
  • Kodi: VP0091.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Jastek

Be the first to review “Jastek Memo Dream”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu