Jastek dekorativ Polar – Luxury Home Decor Pillow

990 L

Ka stok

17879

KODI: 3830058884768 Kategori: , ETIKETIMI:

JASTEK DEKORATIV POLAR

Jastek dekorativ Polar – Luxury Home Decor Pillow

  • I ndertuar nga material mikrofibër cilësor ne ngjyre te bardhe
  • Gërshetim luksoz dhe butësi e jashtëzakonshme
  • Elegance për çdo cep të shtëpisë tuaj
  • Mund te lahet ne lavatrice ne temperature 30 ° C
  • Dimensionet: 45 x 45 cm
  • Kodi: VP0617

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Jastek

Be the first to review “Jastek dekorativ Polar – Luxury Home Decor Pillow”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Jastek dekorativ Polar - Luxury Home Decor Pillow