iPhone 11 Pro Max Case Pink | Bli online

890 L

Gjendje

Protective Case e bute dhe e perputhshme vetem me iPhone 11 Pro Max. E perbere nga materialie silikoni te cilesise se larte, e cila parandalon qe telefoni juaj te rreshqase nga dora juaj, apo siperfaqe te tjera.

KODI: H-IPHONE-CASE-PINK Categories: ,

IPHONE11 PRO MAX CASE

Kase Telefoni per 11 Pro Max | iPhone Case Pink

Protective Case e bute dhe e perputhshme vetem me iPhone11 Pro Max. E perbere nga materialie silikoni te cilesise se larte, e cila parandalon qe telefoni juaj te rreshqase nga dora juaj, apo siperfaqe te tjera.

Pjesa e brendshme e saj eshte e veshur me material te bute mikrofiber, i cili do te mbaj pjesen e pasme te telefonit tuaj pa gervishtje.
Mbulon teresisht pjesen e poshtme te telefoni tuaj. Prerje e sakte per altoparlantet, porten e karikimit dhe kamera.

Dyqan Taxi | Qendra juaj Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Kase

Dergo vleresimin tend

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

iphone pro 11 max case

iPhone 11 Pro Max Case Pink | Bli online

WhatsApp chat