Ilac per Lythat IL-33 | Produkt mjekesor

2,050 L

Ka stok

KODI: 998876543530769 Kategori: ,

ILAC PER LYTHAT IL-33 | PRODUKT MJEKESOR

Ilac per lythat efektiv dhe i shpejte ne rezultate. Eleminon dhe heq lythat nga lekura juaj me vetem disa perdorime.

I pershtatshem per cdo lloj lekure, per perdorim te jashtem. Ilaci vendoset vetem ne zonen e prekur, pa e perhapur ne vende te tjera te lekures.

Me ane te pikatores brenda shishes vendosni ilacin mbi lythat per disa dite me rradhe derisa lekura te perthahet.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Kremra

Be the first to review “Ilac per Lythat IL-33 | Produkt mjekesor”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ilac per lytha shitje online ne dyqan taxi

Ilac per Lythat IL-33 | Produkt mjekesor