Ibrik uji elektrik KK1143 DSP ne shitje online

2,490 L

Ka stok

KODI: d2324859 Kategori: ,

IBRIK UJI ELEKTRIK KK1143

Ibrik uji elektrik ideal per cdo shtepi, per te zjere uji per te pergatitur cajin apo kafen.

Me kapacitet te madh mbajtes deri ne 2.5 litra dhe material cilesor prej celiku inoks.

Me filter te heqshem per pastrim me te lehte pas perdorimit.

Specifika:

  • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
  • Fuqia: 1850-2200 W
  • Kapaciteti: 2.5 L
  • Materiali: Celik inox
  • Filtër i levizshem
  • Fiket automatikisht kur uji zien
  • Me drite treguese te nderpreresit të ndezjes/fikjes
  • Kordoni i rrymes rrotulluese 360°

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Ibrik

Be the first to review “Ibrik uji elektrik KK1143 DSP ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ibrik uji 2200w online ne dyqan taxi

Ibrik uji elektrik KK1143 DSP ne shitje online