Ibrik inoksi per kafe 2000ml Coffee Pot

1,790 L

Ka stok

  • Ibrik per kafe
  • Material inoksi
  • Kapacitet 2000ml
KODI: i23702111111 Kategori: ,

IBRIK INOKSI PER KAFE

Ibrik inoksi me cilesi te larte 2000 ml qe mund te perdoret si termus per caj/kafe, qumesht, apo edhe uje te nxehte.

Me kapak mbylles te sigurt mundeson derdhjen e kafes ne gote pa rrjedhje ose pikim.

Model termik i pajisur me izolim vakumi me dy shtresa qe ruan nxehtesine deri ne 12 ore dhe te ftohtin deri ne 24 ore.

Specifika:

  • Ibrik per kafe
  • Material inoksi
  • Kapacitet 2000ml

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Ibrik

Main Menu

ibrik per kafe online ne dyqan taxi

Ibrik inoksi per kafe 2000ml Coffee Pot