Ibrik elektrik inoksi 2L 1500W Electric Kettle R7816

1,490 L

Ka stok

KODI: d2324817 Kategori: ,

IBRIK ELEKTRIK INOKSI 2L

Ibrik elektrik i bere nga material inoksi per zierje te shpejte te ujit per caj dhe kafe, me kapacitet mbajtes 2 litra.

Doreze ergonomike per kapje dhe baze te rrotullueshme.

Kapak qe hapet dhe mbyllet lehte ne pjesen e siperme per me shume mbrojtje dhe siguri gjate vlimit te ujit.

Izolim efektiv i nxehtesise per te parandaluar djegiet. Termostat i avancuar me rrotullim 360° me baze te ndare nga trupi.

Specifika:

  • Ibrik elektrik inoksi
  • Kapacitet 2litra
  • Fuqi 1500w
  • Baze e ndare e rrotullueshme
  • Celes per ndezje/fikje

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Ibrik

Kapaciteti

2l

Be the first to review “Ibrik elektrik inoksi 2L 1500W Electric Kettle R7816”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

raf electric kettle ibrik online ne dyqan taxi

Ibrik elektrik inoksi 2L 1500W Electric Kettle R7816