Ibrik elektrik 2L RAF

1,690 L

Ka stok

  • Fuqi 2000w
  • Kapacitet 2l
  • Me fikje automatike
  • Mbrojtje nga mbinxehja
KODI: i2370211132 Kategori: ,

IBRIK ELEKTRIK 2L

Ibrik elektrik me kapacitet 2 litra, per caj kafe apo uje te ngrohte. Me dy shtresa per mbrojtje kunder djegies.

Kontroll i temperatures me cilesi te larte, per mbrojtje automatike nga fikja.

Shtresa e enes se brendshme eshte prej celiku inox dhe shtresa e jashtme eshte prej materiali PP per izolim te mire termik.

Specifika:

  • Fuqi 2000w
  • Kapacitet 2l
  • Materiali: celik inox + plastike
  • Me fikje automatike
  • Mbrojtje nga mbinxehja

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Ibrik

Main Menu

ibrik elektrik raf online ne dyqan taxi

Ibrik elektrik 2L RAF