Ibrik elektrik 1,8litra me tregues temperature

2,990 L

Ka stok

  • Kapaciteti: 1.8 L
  • Fuqia: 1800W
  • Me mates te temperatures
  • Fikja automatike
  • Permasat: 12 x 21 x 17cm
KODI: i2370211137 Kategori: ,

IBRIK ELEKTRIK 1,8LITRA

Ibrik elektrik me kapacitet 1,8 litra ideal per ngrohjen e ujit ne pak kohe per pergatitjen e shpejte te cajit apo kafes se preferuar.

Me tregues te temperatures ngroh per 3 minuta ngroh – 0.8L, 4 minuta – 1.2L, 7 minuta – 1.8L.

Dizanj unik per kuzhinat moderne dhe ato klasike. Funksionim me nje klikim dhe baze e rrotullueshme 360 °.

Specifika:

  • Kapaciteti: 1.8 L
  • Fuqia: 1800W
  • Me mates te temperatures
  • Fikja automatike
  • Permasat: 12 x 21 x 17cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Ibrik

Main Menu

ibrik elektrik me mates temperature ne dyqan taxi

Ibrik elektrik 1,8litra me tregues temperature