Hekur saldimi 60W me temperature te rregullueshme

1,290 L

Ka stok

KODI: 987698901 Kategori: ,

HEKUR SALDIMI 60W

Hekur saldimi 60w me temperature te rregullueshme.

Ngrohes qeramike me cilesi te larte dhe afatgjate. Fale dorezes ne formen e lapsit do te keni kontroll me te plote mbi te.

Me dizajn kompakt eshte ideal per perdorim profesional. Saldimi mund te kryhet dhe rregullohet nga celesi i kontrollit nga 250°C – 450°C.

Specifika:

Numri i modelit: SL-908
Tensioni i hyrjes: 110V/220V
Temperatura e daljes: 250-450 ℃
Fuqia dalëse: 60 W
Dimensionet: 220 mm, 22 cm


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Be the first to review “Hekur saldimi 60W me temperature te rregullueshme”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hekur saldimi sunshine shitje online ne dyqan taxi

Hekur saldimi 60W me temperature te rregullueshme