Hekur rrobash SOKANY AJ2053

2,990 L

Ka stok

  • Hekur rrobash me avull
  • Sistem vetepastrimi
  • Kapaciteti rezervuarit 270 ml
  • Fuqia: 2000 – 2400 W

HEKUR RROBASH SOKANY

Hekur rrobash Sokany AJ-2053-22, ideal per hekurosje perfekte te rrobave tuaja pasi vjen me teknologjine e hekurosjes vertikale me avull.

Me dizajn praktik dhe modern, me sistem vetepastrimi. Pllake hekurosje prej qeramike e cila rreshqet lehtesisht ne siperfaqen e cdo materiali.

Specifika:

  • Hekur rrobash me avull
  • Sistem vetepastrimi
  • Kapaciteti rezervuarit 270 ml
  • Fuqia: 2000 – 2400 W

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Hekur rrobash

Main Menu

hekur rrobash sokany online ne dyqan taxi

Hekur rrobash SOKANY AJ2053