Hekur rrobash RAF R1301

2,990 L

Ka stok

  • Hekur rrobash RAF
  • Fuqia: 1600 W
  • Tensioni: 220 V – 240 V
  • Ngjyre: Blu + gold roze
  • Dimensionet: 14 x 11 x 27 cm

HEKUR RROBASH RAF

Hekur rrobash RAF qe e ben hekurosjen te lehte me fuqi te larte te avullit qe trajton edhe rrudhat e forta.

Hekuri nuk e pikon ujin, e nxjerr ne forme avulli cdo minute nga 75 gr.

Pllaka prej qeramike siguron rreshqitje te qete, ndersa rezervuari i ujit eshte i mjaftueshem per te hekurosur nje sasi te konsiderueshme rrobash.

I pershtatshem per tu perdorur ne materiale si: pambuk, fiber, lesh dhe mendafsh.

Perdoret per perdorim profesional ose shtepiak.

Specifika:

  • Fuqia: 1600 W
  • Tensioni: 220 V – 240 V
  • Ngjyre: Blu + gold roze
  • Dimensionet: 14 x 11 x 27 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Hekur rrobash

Main Menu

hekur rrobash raf online ne dyqan taxi

Hekur rrobash RAF R1301