Hekur rrobash portabel per udhetime Sokany PL 368A

1,590 L

Ka stok

  • Hekur rrobash portabel
  • Modeli PL 368A Sokany
  • Fuqia: 1000 W
  • Tensioni: 220-240V 50/60Hz

HEKUR RROBASH PORTABEL PL 368A

Hekur rrobash portabel me permasa praktike perfekt per ta marre me vete ne udhetime.

Dalje e fuqishme e avullit dhe funksion vetepastrimi me pllake qe nuk ngjit. Me kontroll te temperatures kunder mbinxehjes.

Hekurosja me efikasitet te larte, i mban rrobat tuaja te rregullta dhe te lemuara pa rrudha dhe i ben ato te duken te reja.

Pesha e lehte dhe permasat praktike e bejne ideal per ta perdorur lehtesisht. Siperfaqja e pllakes qeramike ne forme U rreshqet lehtesisht mbi te gjitha llojet e pelhurave,

Specifika:

  • Hekur rrobash portabel
  • Modeli PL 368A Sokany
  • Fuqia: 1000 W
  • Tensioni: 220-240V 50/60Hz

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Hekur rrobash

Main Menu

hekur portabel sokany online ne dyqan taxi

Hekur rrobash portabel per udhetime Sokany PL 368A