Hekur rrobash 2800Watt Raf R1152

3,790 L

Ka stok

  • Hekur me avull
  • Modeli RAF R1152
  • Fuqi 2800 W
  • Pllake nanoqeramike
  • Termostat kontrolli

HEKUR RROBASH 2800WATT R1152

Hekurosni me shpejt dhe me lehte duke shtrire dhe rrudhat nga me te fortat me kete hekur rrobash nga Raf.

Hekuri ka nje depozite uji 400 ml keshtu qe do mund te hekurosni miaft rroba pa qene e nevojshme ta mbushni shpesh.

I pershtatshem per tu perdorur ne materiale te ndryshme sipas nevojave tuaja.

I pajisur me fuqi 2800 W dhe rritje te avullit 190 g/minute ky hekur hekuros me lehtesi edhe rrudhat me te forta.

Hekuri RAF ka maje metalike me precizion te larte dhe shperndarjen me te mire te avullit nepermjet teknologjise te pllakes Microsteam HD me mbi 400 avull aktiv.

Specifika:

  • Hekur me avull
  • Modeli RAF R1152
  • Fuqi 2800 W
  • Pllake nanoqeramike
  • Termostat kontrolli

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Hekur rrobash

Main Menu

hekur rrobash raf online ne dyqan taxi

Hekur rrobash 2800Watt Raf R1152