Hekur rrobash 2400W DSP KD1122

2,990 L

Ka stok

 • Modeli KD1122 DSP
 • Tensioni: 220-240V
 • Fuqia: 2000-2400 W
 • Pllake qeramike
 • Kapaciteti i rezervuarit: 400 ml

HEKUR RROBASH 2400W KD1122

Hekur rrobash nga DSP me fuqi te larte prej 2400watt per te hekurosur cdo veshje tuajen.

Funksion avulli te vazhdueshem vertikal ose sperkatje dhe temperature e rregullueshme duke zgjedhur sipas materialit te veshjeve qe po hekurosni.

Veshje qeramike ultra-rezistente PRO 5 e pllakes se hekurit me sistem kunder pikimit.

Specifika:

 • Modeli KD1122 DSP
 • Tensioni: 220-240V
 • Fuqia: 2000-2400 W
 • Pllake qeramike
 • Kapaciteti i rezervuarit: 400 ml
 • Shpejtesia e avullit: 30±5 g/min
 • Vetepastruese
 • Gjatesia e kordonit: 1.7 m

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Hekur rrobash

Main Menu

hekur rrobash dsp kd1122 ne dyqan taxi

Hekur rrobash 2400W DSP KD1122