Hekur rrobash 2200Watt DSP KD1010 Steam Iron

3,390 L

Ka stok

HEKUR RROBASH 2200WATT DSP

Hekur rrobash per hekurosje Dsp KD1004 jep rezultate te persosura edhe ne detajet me te vogla.

Ai ka nje fuqi prej 2200 W dhe nje prodhim avulli prej 35 g / min per performance superiore. Ky hekur eshte ideal per cdo lloj pelhure dhe siguron rezultate te persosura per shkak te fuqise.

Profili i larte per hekurosje te persosur ne detajin me te vogel. Lejon qasje ne zona te veshtira te tilla si jake dhe menge fale formes V.

Sistemi anti-gervishtje parandalon shfaqjen e njollave ne pelhura edhe kur i perdorni ato ne temperatura te uleta.

Ky hekur ofron nje hekurosje te shpejte dhe te lehte te pelhurave delikate, ideale per heqjen e pelhurave te tilla si perde, kostume dhe me shume.

Specifika:

  • Fuqia  2200W
  • Avull i vazhdueshem 35g/min
  • Qeramik ultra rezistente
  • Me sprucim uji
  • Depozita e ujit 380 ml
  • Anti kalk
  • Anti rrjedhes

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Hekur rrobash

Be the first to review “Hekur rrobash 2200Watt DSP KD1010 Steam Iron”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hekur rrobash me avull dsp ne dyqan taxi

Hekur rrobash 2200Watt DSP KD1010 Steam Iron