Hekur me avull 1200Watt Kambrook YW-5508

1,390 L

Ka stok

  • Hekur udhetimesh
  • Fuqia: 1200 W
  • Termostat i rregullueshem

HEKUR ME AVULL 1200WATT YW-5508

Hekur hekurosje me avull nga Kambrook. YW-5508 me fuqi 1200watt.

Dizenjuar per hekurosje ne te thate dhe ne te lagesht ,me ose pa avull/sprucim uji. Me pllake qeramike e cila nuk ngjit dhe ndihmon ne hekurosje te shpejte dhe pa shume mundim te rrobave tuaja.

Specifika:

  • Hekur udhetimesh
  • Fuqia: 1200 W
  • Termostat i rregullueshem
  • Pllake qeramike qe nuk ngjit
  • Prodhimi i avullit: 0-25 g/min
  • Funksion  fikje automatike

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Hekur rrobash

Main Menu

hekur rrobash 1200watt online ne dyqan taxi

Hekur me avull 1200Watt Kambrook YW-5508