Hekur elektrik rrobash me avull 2200W DSP KD1097

2,090 L

Ka stok

HEKUR ELEKTRIK RROBASH 2200W

Hekur elektrik rrobash me fuqi dalese 2200w dhe avull vertikal per hekurosje te rrobave.

Me cilesi te larte per perdorim te perditshem ne shtepi. Pllake qeramike jo ngjitese, e pademshme per veshjet, i mban rrobat tuaja te rregullta dhe pa rrudha, duke i bere te duken si te reja.

Specifika:

  • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
  • Fuqia: 2200 W
  • Pllake me veshje qeramike
  • Kapaciteti i rezervuarit te ujit: 275 ml
  • Shkalla e avullit: 15-25 g/min
  • Madhesia e pllakes: 22,0*11,65 cm
  • Funksioni: Tharje / Spërkatje / Avull / Kontroll i ndryshueshëm i avullit / Avull Vertikal
  • Shperthim i fuqishem i avullit
  • Vetepastruese

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Be the first to review “Hekur elektrik rrobash me avull 2200W DSP KD1097”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hekur rrobash dsp ne shitje online ne dyqan taxi

Hekur elektrik rrobash me avull 2200W DSP KD1097