Havit IX501 TWS Earbuds

2,900 L

Ka stok

KODI: Havit IX501 TWS Earbuds Kategori: ,

HAVIT IX501 TWS EARBUDS

Tingull bass i mahnitshëm. Thirrje telefonike pa duar fale Bluetooth.

I papërshkueshëm nga uji dhe nga djersa, i rehatshëm për tu veshur.

Kufjet kane nje dizajn inovativ te cilat funksionojnë vetem me nje kufje ose me te dyja sipas deshires. Model pa kabuj apo fisha te ngaterrueshem, ju jep lirshmeri ne perdorim kudo qe te ndodheni.

Specifikim:

Marka: Havit
Modeli: IX501
Versioni Bluetooth: V5.0
Bateria e kufjeve: 30 mAh
Kutia e ngarkimit të baterisë: 500mAh
Koha e lojës: 4-5h
Diametri i altoparlantit: 6 mm
Distanca efektive: 10m

 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Havit IX501 TWS Earbuds”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

havit ix501 tws bluetooth earbuds dyqan taxi

Havit IX501 TWS Earbuds

WhatsApp chat