Harta e botes me gervishtje per udhetimet

1,490 L

Ka stok

KODI: i2370211175 KATEGORIA:

HARTA E BOTES ME GERVISHTJE

Harta e botes me gervshtje e njohur si Harta Scrath per te gjithe ju qe pelqeni te udhetoni.

Ju lejon te regjistroni udhetimet tuaja duke gervishtur fletën e siperme te vendit qe keni vizituar duke zbuluar nje harte shumengjyreshe poshte saj.

Sfondi i saj me mbulese prej letre bakri duket kaq i sofistikuar dhe do zbukuroje murin e cdo dhome apo ambienti qe do e vendosni.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Lojra

Main Menu

harte me gervishtje online ne dyqan taxi

Harta e botes me gervishtje per udhetimet