Hapese per tapat e shishes automatike

890 L

Ka stok

KODI: i-987687 Kategori: ,

HAPESE PER TAPAT E SHISHES

Hapese per tapat me menyre automatike. I pershtatshem per te gjitha llojet e shisheve te birrave per te hapur pa mundim kapaket e shisheve te birres dhe pijeve te tjera.

Mjafton ta vendosni mbi tape , ta shtyni poshte dhe ta terhiqni duke hequr tapen ne vetem pak caste.

I pershtatshem ne perdorim familjar apo bare dhe restorante. Bere nga material rezistent prej celik inoksi dhe ABS.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Hapese vere

Ngjyra

,

Be the first to review “Hapese per tapat e shishes automatike”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hapese shishesh automatike online ne dyqan taxi

Hapese per tapat e shishes automatike