Grirese ushqimesh 600ml DSP KM 4051

1,890 L

Ka stok

  • Grirese ushqimesh
  • Tensioni: 220-240 V
  • Fuqia: 200 W
  • Kapaciteti: 600 ml

GRIRESE USHQIMESH DSP KM 4051

Grirese ushqimesh per fruta dhe perime te ndryshme me fuqi 200w dhe kapacitet te enes 600ml.

Me tehe super te mprehta per te copetuar ne pak caste ushqimet.

Specifika:

  • Tensioni: 220-240 V
  • Fuqia: 200 W
  • Kapaciteti: 600 ml
  • Thika te mprehta inoksi
  • E thjeshte per tu perdorur dhe pastruar

Bli lire dhe sigut ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Blender

Main Menu

grirese ushqimesh dsp ne dyqan taxi

Grirese ushqimesh 600ml DSP KM 4051