Grirese piperi dhe kripe elektrike

1,490 L

Ka stok

KODI: i23006611125 Kategori: ,

GRIRESE PIPERI ELEKTRIKE

Grirese piperi, kripe te trashe dhe erezash te tjera, me model elektrik.

Grini nje shumellojshmeri erezash: piper, kripe te trashe ,oriz dhe ereza te tjera me kokrra te vogla.

Berthama qeramike bluarese ka fortesi te larte dhe rezistence ndaj konsumit duke mos u ndryshkur.

Trashesia e bluajtjes eshte e rregullueshme, rrotulloni majtas dhe djathtas per trashesine e erezave.

Griresja metalike per kripe dhe piper mund te cmontohet lehtesisht per tu lare ne pak caste.

Specifika:

  • Grirese piperi
  • Dizajn ergonomik
  • Materiali: celik-inoks
  • Permasa: 150×27.5mm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Ene Kuzhine

Main Menu

grirese elektrike piperi online ne dyqan taxi

Grirese piperi dhe kripe elektrike