Grirese mishi elektrike FA 5140-5 Meat grinder

12,500 L

Ka stok

KODI: 9003898514056 KATEGORIA:

GRIRESE MISHI ELEKTRIKE FA 5140-5

Grirese mishi elektrike me fuqi te larte 1800watt per me shume efikasitet gjate punes.

Ingranazhe metalike jetegjate dhe rezistente qe mundesojne grirjen e 3.2 kg mish/ min .

Makina e mishit First Austria mund te cmontohet lehtesisht per ta pastruar pas perdorimi.

Specifika:

  • Koke alumini me kyçje
  • 3 disqe prerese metalike
  • Teh preres celik inox
  • Shtojce per sallam dhe kibe
  • Niveli i zhurmes < 80 db • 220-240 V
  • Fuqi 700 W nominale / 1800 W maksimale

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Grirese mishi

Ngjyra

Fuqia Watt

1800watt

Be the first to review “Grirese mishi elektrike FA 5140-5 Meat grinder”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fa 5140 5 grirese mishi online ne dyqan taxi

Grirese mishi elektrike FA 5140-5 Meat grinder