Grirese mishi elektrike 2L Hoffman HF-632L

Ka stok

  • Grirese mishi
  • Modeli Hoffman HF-632L
  • Kapaciteti 2 liter
KODI: e2370283 Kategori: ,

GRIRESE MISHI ELEKTRIKE 2L

Grirese mishi elektrike me kapacitet 2 litra jo vetem per grirjen e mishit por edhe rrahjen e vezeve, grirjen e erezave te ndryshme pergatitjen e purese etj.

Ideal per prerjen me shpejtesi te larte te llojeve te ndryshme te ushqimeve: mish, perime, barishte, fruta te thata etj.

Kjo pajisje do te behet aleati me i mire i kuzhines tuaj per te perfunduar me sukses te gjitha pergatitjet tuaja ne kohe rekord.

Me tas inox me kapacitet prej 2 litrash, do ta beje gatimin tuaj shume me te lehte dhe do te jete shoqeruesi juaj per pergatitjen e vakteve ushqimore te perditshme.

Vjen me 4 tehe celiku inox te levizshme per pastrim me te lehte.

Specifika:

  • Grirese mishi
  • Modeli Hoffman HF-632L
  • Kapaciteti 2 liter

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Blender

Main Menu

grirese mishi 2l online ne dyqan taxi

Grirese mishi elektrike 2L Hoffman HF-632L