Grirese mishi 800Watt Jamaky JMK8001

3,490 L

Ka stok

 • Grirese mishi JMK8001
 • Material me cilesi te larte
 • Permasa mini praktike
 • Motor i fuqishem
 • Me kembe gome qe nuk rreshqasin
 • Fuqia: 800 W
KODI: e2370235 Kategori: ,

GRIRESE MISHI 800WATT JMK8001

Grirese mishi Jamaky me fuqi 800watt dhe pjese te shkeputshme per larje me te lehte.

Qendrueshmeria dhe rezistenca e larte sigurohen nga materiali i tij me cilesi premium.

Griresja ju ofron mundesine te grini mishin vete ne shtepi dhe madje te pergatisni edhe salcice te bera vete me ereza te ndryshme sipas deshires.

Specifika:

 • Pastrohet lehte
 • Material me cilesi te larte
 • Permasa mini praktike
 • Motor i fuqishem
 • Me kembe gome qe nuk rreshqasin
 • Fuqia: 800 W
 • Tensioni: 220-240V

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Grirese mishi

Main Menu

grirese mishi jamaky online ne dyqan taxi

Grirese mishi 800Watt Jamaky JMK8001