Grirese akulli manuale Ice crusher

1,490 L

Ka stok

 • Grirese manuale e akullit
 • Materiali: ABS + PP
 • Ngjyra: e bardhe
 • Kapaciteti 500 ml
 • Permasat: 13 x 13 x 26 cm.
 • Pesha: 520g
KODI: i2370211112 Kategori: ,

GRIRESE AKULLI MANUALE

Pajisje grirese akulli manuale, e domosdoshme kuzhine sidomos ne stinen e veres.

Teper e thjeshte ne perdorim, mjafton te vendosni kubat e akullit ne ene, me pas vendosni kapakun siper dhe filloni te rrotulloni dorezen derisa kubat e akullit te shtypen aq sa deshironi.

Dizajni portativ me perdorim manual ju lejon te beni akull te copetuar ose te grimcuar per pije argetuese edhe pa energji elektrike.

Specifika:

 • Grirese manuale e akullit
 • Materiali: ABS + PP
 • Ngjyra: e bardhe
 • Kapaciteti 500 ml
 • Permasat: 13 x 13 x 26 cm.
 • Pesha: 520g

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Grirese

Main Menu

grirese akulli manuale online ne dyqan taxi

Grirese akulli manuale Ice crusher